PainGone™     stimulátor na potláčanie bolesti   39,90   kúpiť
     

 

paingone_01 Výhody alternatívneho spôsobu úľavy od bolesti

Ak trpíte chronickou bolesťou spôsobenou artritídou, reumatizmom, ischiasom, bolesťami kĺbov, bolesťami chrbta, osteoporózou, respektíve ak ide o hocijaký druh silnej bolesti, je pre vás dôležité dozvedieť sa o našom klinicky testovanom spôsobe, ako získať rýchlu úľavu od bolesti. Existuje mnoho výhod používania pera PainGone™ pri mnohých formách bolesti. Ľahkosť, rýchlosť a flexibilita PainGone™ umožnili miliónom chorých na celom svete úľavu od bolesti.

Používate ho tak často ako si želáte

To, že zariadenie funguje bez použitia liekov a je úplne bezpečná alternatíva na úľavu od bolesti, znamená že ho môžete použiť tak často, ako potrebujete. Kedykoľvek cítite záchvev bolesti alebo kŕče, stačí niekoľko kliknutí a bolesť je preč.

100% prírodná úľava od bolesti

Pre mnoho ľudí trpiacich bolesťami, jedna z najlepších vecí na PainGone™ je, že ponúka možnosť znížiť, alebo dokonca úplne prestať s užívaním liekov proti bolesti. Mnohí sa obávajú rizík spojených s liekmi proti bolesti, vrátane nežiadúcich účinkov, závislosti a predávkovania. Práve pre týchto ľudí trpiacich bolesťami je možnosť zmierniť túto bolesť prirodzene alternatívnou možnosťou veľmi vítaná.

Rýchle a efektívne, manipulácia vám zaberie iba 30 sekúnd

Produkt je pripravený na použitie v okamihu, ako ho vyberiete zo škatule, na rozdiel od iných zariadení založených na princípe TENS, kde strávite mnoho času pripájaním káblov, elektród a umiestňovaním liečebných podložiek po tele.

Ľahké a prenosné

Zariadenia PainGone™ je malé, čo znamená, že je ľahko prenosné. Jeho pomoc môžete využiť kdekoľvek a za všetkých okolností.

Použitie cez odev

Veľkou výhodou PainGone™ pera oproti tradičným zariadeniam pracujúcim na základe TENS je, že môže byť použitý aj cez odev. Nie je potrebné vyzliecť sa a ani aplikovať rôzne lepkavé gély alebo podložky. PainGone™ možno použiť priamo na kožu, alebo cez oblečenie, čo znamená, že môžete použiť tento alternatívny prostriedok na úľavu od bolesti nech ste kdekoľvek a kedykoľvek ho budete potrebovať.