PainGone™     stimulátor na potláčanie bolesti   39,90   kúpiť
     

 

paingone_02 Ako môžem použiť PainGone™?

PainGone™ je zariadenie jednoduché na použitie, nemusíte používať žiadne káble, alebo podložky. Použitie je jednoduché:  • Chyťte PainGone™ do ruky  • Pevne chyťte kovový krúžok ukazovákom  • Určite miesto bolesti a umiestnite naň pero PainGone™  • Stlačte tlačidlo 30 – 40 krát  • PainGone™ je účinné v okruhu 15 cm.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, používajte PainGone™ pravidelne. PainGone™ môže byť taktiež použitý na akupunktúrne body čím dosiahnete širšie výsledky, napr. v prípade kedy nie je možné priamo identifikovať bod bolesti

Ako často by som mal použiť PainGone™?

PainGone™ môžete používať tak často, ako budete potrebovať. Nemôžete sa predávkovať a neexistujú žiadne vedľajšie účinky.

Ako dlho trvá kým PainGone™ začne účinkovať?

V mnohých prípadoch PainGone™ začne účinkovať takmer okamžite, alebo v priebehu niekoľkých hodín či dní. Niektorí ľudia môžu zaznamenať výrazný efekt až po štrnástich dňoch používania. 

Bude to fungovať aj u mňa?

PainGone™ je jedinečná forma TENS terapie, ktorá dosahuje ohromujúcu úspešnosť 90% u chorých, ktorí PainGone™ používali dlhodobejšie.

Ako mám vedieť, či je moje pero PainGone™ funkčné?

Keď stlačíte aktivačné tlačidlo, pero cvakne. Pokiaľ PainGone™ vydáva tento zvuk, môžete si byť istí, že je zariadenie funkčné.

Aká je životnosť pera PainGone™?

Životnosť je okolo 100.000 kliknutí.

Ak nebudem používať PainGone™, vybije sa?

Nie, pero PainGone™ zostane rovnako nabité aj počas obdobia nečinnosti.

Je niekto, kto by nemal používať PainGone™?

PainGone™ je veľmi bezpečné zariadenie, avšak aj pre neho platia rovnaké kontraindikácie ako pre bežné TENS zariadenia. V prípade kardiostimulátora, epilepsii, tehotenstve a užívaní steroidov / warfarínu sa pred použitím PainGone™ odporúča poradiť s lekárom.

Môžem použiť PainGone™ kdekoľvek na tele?

PainGone™ môže byť umiestnené priamo na mieste bolesti, alebo akupunktúrnych bodoch v závislosti od konkrétneho stavu. Pero však nepoužívajte: na oči a v ich okolí, na srdci, na karotickom nerve, hrtanových alebo hltanových svalov na prednej a bočnej strane krku, na vlhkú pleť, alebo vo vlhkom prostredí priamo nad implantované kovové diely.